rhy.fi
Petoyhdyshenkilöt

Paltamon riistanhoitoyhdistyksen petoyhdyshenkilöt

Ilmoita petohavainnot(karhu,susi,ahma ja ilves) petoyhdyshenkilölle puhelimella tai sähköpostilla.

Petoyhdyshenkilöt:

Kivesjärvi-Kiveslahti- Petäjälahti:

Boström Jörgen 040 5225737 jbkajaani@gmail.com
Karppinen Juha 044 9631158 juhakarppinen84@hotmail.com
Karppinen Veli Teijo   040 5787331 teijo.karppinen@gmail.com
Kuha Kauko     050 4072246  kaukokuha112@gmail.com
Haataja Ari    040 0943691  ari.haataja12@gmail.com  
Kähkönen Heikki   050 0988068 heikki2kahkonen@saunalahti.fi

Hakasuo-Variskylä-Neuvosenniemi- Pehkolanlahti

Kemppainen Petteri  040 0188152 petteri.kemppainen@elisanet.fi
Pernu Jorma     050 4632469  jorma.pernu@hotmail.com
Pesola Risto  044 3242000 risto.pesola57@gmail.com
Valtanen Matti   044 1231326  mape.valtanen@gmail.com
Karppinen Juho                040 7581568 juho_karppinen@hotmail.com

Vaarankylä-Oikarila-Kivesvaara-Osmanka-Melalahti

Jauhiainen Hannu  040 0222210 hannu.jauhis@gmail.com
Leinonen Roope  040 5427260 rooleinonen@gmail.com
Leinonen Antti   044 5167934  leinonen.va@gmail.com
Niemi Pekka    040 0177812 pekka.niemi@paltamo.net

Saviranta-Kontiomäki

Kaipainen Juha  040 9631158  juhakaipainen@hotmail.com
Säkkinen Jari-Matti  040 5256339   jm.sakkinen@hotmail.com

Iivaara-Varsavaara

Ronkainen Markku    040 0187700  iivaara@gmail.com

Korpimäki-Saarinen-Koikeronvaara-Uura

Kemppainen Juha  040 0350703 juha.a.kemppainen@gmail.com
Hyttinen Voitto     044 0579892 voitto.hyttinen@gmail.com
Niemelä Raija  050 0166963 niemela.raija@hotmail.com 
Niemelä Ari 040 0564989 arivaltteri@hotmail.com

Puikkokoski-Härmänmäki-Mieslahti

Koistinen Taisto  050 3629452  t.koistinen@luukku.com
Sirviö Juha  040 7506251 juha.m.sirvio@vuokatti.net
Moisanen Marika   045 1194893   marika.moisanen@hotmail.com

Voit ilmoittaa havainoista myös

Möttönen Aaro   040 5285711  paltamo@rhy.riista.fi

Tietenkin havainnot voi ilmoittaa kenelle tahanasa petoyhdyshekilölle.
                       

                     

                               

                   
              
                 
  

                          

 

                           

                  

                         

                        

                     
                              

                      

                           

                                

                             

              
                           

                                

                   

                                
                      
                                

                          


V





Tutustu rhy.fi
Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua
Ylös