rhy.fi
Petoyhdyshenkilöt
Paltamon riistanhoitoyhdistyksen petoyhdyshenkilöt

Ilmoita petohavainnot(karhu,susi,ahma ja ilves) petoyhdyshenkilölle puhelimella tai sähköpostilla.

Petoyhdyshenkilöt:

Kivesjärvi-Kiveslahti- Petäjälahti:

Boström Jörgen                       040 5225737          jbkajaani@gmail.com

Karppinen Juha                       044 9631158          juhakarppinen84@hotmail.com

Karppinen Veli Teijo                040 5787331          teijo.karppinen@gmail.com

Kuha Kauko                            050 4072246          kaukokuha112@gmail.com

Hakasuo-Variskylä-Neuvosenniemi- Pehkolanlahti

Haataja Ari                              040 0943691         ari.haataja@luukku.com

Kemppainen Petteri                040 0188152         petteri.kemppainen@elisanet.fi

Pernu Jorma                           050 4632469         jorma.pernu@hotmail.com

Pesola Risto                           044 3242000         risto.pesola57@gmail.com

Valtanen Matti                        044 1231326         mape.valtanen@gmail.com

Vaarankylä-Oikarila-Kivesvaara-Osmanka-Melalahti

Jauhiainen Hannu                  040 0222210        hannu.jauhis@gmail.com

Leinonen Roope                    040 5427260        rooleinonen@gmail.com

Leinonen Veli-Antti                044 5167934         leinonen.va@gmail.com

Saviranta-Kontiomäki

Kaipainen Juha                     040 9631158        juhakaipainen@hotmail.com

Säkkinen Jari-Matti               040 5256339        jm.sakkinen@hotmail.com

Korpimäki-Saarinen-Koikeronvaara-Uura-Iivaara-Varsavaara

Kemppainen Juha                040 0350703        juha.a.kemppainen@gmail.com

Hyttinen Voitto                      044 0579892       voitto.hyttinen@gmail.com

Niemelä Ari                          040 5064989       arivaltteri@hotmail.com

Niemelä Raija                      050 0166963       niemela.raija@hotmail.com

Puikkokoski-Härmänmäki-Mieslahti

Koistinen Taisto                   050 3629452      t.koistinen@luukku.com

Sirviö Juha                          040 7506251      juha.m.sirvio@vuokatti.net
              
Voit ilmoittaa havainoista myös

Möttönen Aaro                    040 5285711      paltamo@rhy.riista.fi

Tietenkin havainnot voi ilmoittaa kenelle tahanasa petoyhdyshekilölle.





Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua